Apartament
Stara Biblioteka
Kochasz książki? My również, dlatego stworzyliśmy miejsce inspirowane magiczną atmosferą starych bibliotek i antykwariatów. Poczuj się jak bohater fascynującej powieści!
Sypialnia
2 pojedyncze łóżka
Pokój dzienny
Rozkładana sofa
Łazienka
Prysznic
W Starej Bibliotece
210 zł za noc / 1 os.

255 zł ze śniadaniem

Jak mawiał Cyceron, “dom bez książek jest jak ciało bez duszy”. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ każdy egzemplarz skrywa w sobie unikalną, niepowtarzalną historię, którą wzbogaca pomieszczenie… a w naszym Folwarku na pewno ich nie brakuje! Odwiedzający nas Goście mogą być pewni, że ich również spotka tutaj mnóstwo mniejszych i większych, ale zawsze ekscytujących przygód, których wspomnienie zabiorą ze sobą do domu. Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu w tym wyjątkowym apartamencie i dopisania swojego fragmentu do naszej historii!

11
Powierzchnia
41 m2
Ilość osób
2 osoby dorosłe + 2 dzieci lub 3 osoby dorosłe
Telewizor 31″
z dostępem do kanałów satelitarnych
Wifi
Bezpłatnie
Nie ma jak w domu

W apartamencie mają Państwo do dyspozycji przestronny pokój dzienny z rozkładaną sofą, sypialnię wyposażoną w dwa osobne łóżka, a także czarującą łazienkę. Z wystrojem apartamentu doskonale komponują się również stylowe, drewniane meble, w tym znajdujące się przy oknie oryginalne biurko z lustrem. Wszystko składa się na przepełniony twórczym klimatem niezwykły charakter wnętrza.

Historia pokoju

Dbamy o to, by Folwark Wrzosówka był miejscem z charakterem, dlatego poszliśmy o krok dalej i oprócz biblioteki bogatej w tytuły z całego świata, postanowiliśmy stworzyć wyjątkowy książkowy apartament, w którym powieści w magiczny sposób unoszą się w powietrzu, podobnie jak zapach czekających u nas Państwa przygód! W takim otoczeniu mogą dziać się tylko wspaniałe rzeczy!

Jak z obrazka

Eleganckie meble z ciemnego drewna, szlachetne materiały oraz urocze dodatki sprawiają, że pokój jest urządzony przytulnie i z dobrym smakiem. Aby zapewnić Państwu pełen komfort podczas pobytu, wnętrze wyposażyliśmy we wszelkie niezbędne wygody nie tracąc przy tym nic z jego przestronności. Dzięki temu będzie to doskonałe tło dla wspólnych chwil spędzonych w wesołym rodzinnym gronie!

Poznaj inne wnętrza
Apartament Zimowy Las
Pokój Marii Antoniny
Pokój w Starej Skrzyni
Apartament Nikifora