Atrakcje

Stylowy dom
w całości do wynajęcia

Pozostawiamy Gościom do wyboru cały wachlarz propozycji ciekawego spędzania wolnego czasu. Nasz dom w częściach wspólnych posiada: jadalnię z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię, salon telewizyjny z ekranem 63″ oraz projektorem i nagłośnieniem JBL. Naszą ofertę urozmaica także playroom (300m2), w którym nasi Goście mogą grać bez ograniczeń w cymbergaj, piłkarzyki, ruletkę czy szachy ogrodowe. Do Państwa dyspozycji jest również prywatna biblioteka i filmoteka, pomieszczenie do słuchania muzyki oraz miniobserwatorium, skąd można podziwiać nocne niebo. Na najmłodszych czeka mnóstwo zabawy w specjalnie wyodrębnionym pokoju z zabawkami lub w kąciku instrumentalnym.
Można też skorzystać z naszej oryginalnej Ruskiej Bani w wersji luksusowej, na którą składają się: sauna sucha, dodatkowa łaźnia parowa plus wanna SPA na 7 osób oraz miejsce do biesiadowania z widokiem na panoramę Karkonoszy.
Ponieważ gospodarze mieszkają nieopodal, zawsze mogą służyć Państwu radą i pomocą.

Uwaga!
Ze względów bezpieczeństwa na terenie całego gospodarstwa (z wyjątkiem miejsca wyznaczonego) obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Leśne Spa
Ruska Bania
Strefa Relaksu
Kraina rytuałów na ciało
Medi SPA
Nasze zwierzaki
Zarybiony staw
Miniobserwatorium
Salon kominkowy z kinem domowym
Warsztaty kulinarne
Miejsce na ognisko
Kurs tradycyjnego wyrobu wędlin
Dostęp do sieci WiFi
Plac zabaw
Studio kuchenne z jadalnią
Quady
Karkonosze
Dolny Śląsk
Taras grillowy
Bawialnia dla dzieci
Imprezy cykliczne
Biblioteka, filmoteka i miejsce do słuchania muzyki
Sala gier
rezerwacja