Atrakcje

Stylowy dom
w całości do wynajęcia

Pozostawiamy Gościom do wyboru cały wachlarz propozycji ciekawego spędzania wolnego czasu. Nasz dom w częściach wspólnych posiada: jadalnię z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię, salon telewizyjny z ekranem 63″ oraz projektorem i nagłośnieniem JBL. Naszą ofertę urozmaica także playroom (300m2), w którym nasi Goście mogą grać bez ograniczeń w cymbergaj, piłkarzyki, ruletkę czy szachy ogrodowe. Do Państwa dyspozycji jest również prywatna biblioteka i filmoteka, pomieszczenie do słuchania muzyki oraz miniobserwatorium, skąd można podziwiać nocne niebo. Na najmłodszych czeka mnóstwo zabawy w specjalnie wyodrębnionym pokoju z zabawkami lub w kąciku instrumentalnym.
Można też skorzystać z naszej oryginalnej Ruskiej Bani w wersji luksusowej, na którą składają się: sauna sucha, dodatkowa łaźnia parowa plus wanna SPA na 7 osób oraz miejsce do biesiadowania z widokiem na panoramę Karkonoszy.
Ponieważ gospodarze mieszkają nieopodal, zawsze mogą służyć Państwu radą i pomocą.

Uwaga!
Ze względów bezpieczeństwa na terenie całego gospodarstwa (z wyjątkiem miejsca wyznaczonego) obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Spa Ruska Bania
Playroom
Zarybiony staw
Quady
Sala kinowa
Kącik dla dzieci i plac zabaw
Nasze zwierzaki
Warsztaty kulinarne
Miniobserwatorium
Biblioteka, filmoteka i miejsce do słuchania muzyki
Miejsce grillowe
Miejsce na ognisko
Karkonosze
Dostęp do sieci WiFi
Studio kuchenne z jadalnią
Imprezy cykliczne
Kurs tradycyjnego wyrobu wędlin
Dolny Śląsk