Strefa Relaksu w Spa Ruska Bania

Terapia dla Twojego ciała i ducha

Strefa Relaksu

Masaż czekoladowy

Jedna z metod terapii naturalnej, która jest doskonałym połączeniem leczniczego działania czekolady i masażu. W efekcie doskonale relaksuje i rozpieszcza zmysły, a wykorzystana do zabiegu czekolada wykazuje potwierdzone działanie pielęgnujące, wygładzające, nawilżające, odmładzające i poprawiające koloryt skóry. Służy również m. in. wyeliminowaniu lub redukcji dolegliwości związanych z różnego rodzaju dysfunkcjami lub bólami mięśni, stawów i nerwów. Po sesji tego masażu będziesz miał apetyt na więcej.

280 zł
60 minut

Masaż “plan podróży”

Komponowany wspólnie: gość spa i terapeuta. Masaż komponuje się razem na miarę potrzeb i tego co goście lubią czy chcieliby osiągnąć.

300 zł
60 minut

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż ten to doskonale odprężająca sesja dla zmysłów. Wykorzystane w terapii rozgrzane bazaltowe kamienie wulkaniczne skutecznie zmniejszają napięcie mięśniowe, przywracają wewnętrzną harmonię oraz równowagę. Ciepło oddawane przez rozgrzane kamienie bazaltowe poprawia krążenie oraz redukuje przyczyny i objawy związane z różnego rodzaju dysfunkcjami, bólami mięśni i stawów.

280 zł
60 minut

Liftingujący masaż twarzy Kobido

.

320 zł
75 minut

Masaż autorski Sothys

Esencja zapachowa do wyboru. Mamy zawsze 3-4 różne esencję, do wyboru na miejscu, przed masażem.

300 zł
60 minut

Masaż twarzy z maseczką

.

230 zł
60 minut
rezerwacja