Pokój
W Starej Skrzyni
Uwielbiasz klimat starych zapomnianych przez świat miejsc? Nasz pokój powstał właśnie z inspiracji niezwykłym światem ukrytych skarbów!
Sypialnia
Duże łóżko małżeńskie typu King Size
Łazienka
Kabina prysznicowa
Pokój w Starej Skrzyni
145 zł za noc / 1 os.

190 zł ze śniadaniem

Pokój w Starej Skrzyni to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie minimalizm w dobrym guście. W pomieszczeniach dominuje jasna kolorystyka przełamana elementami z ciemnego drewna, która w połączeniu z dużą ilością światła wpadającego przez szerokie okna tworzy niezwykle pogodny klimat. W sypialni znajduje się piękne, niezwykle wygodne łóżko małżeńskie, w którym obudzimy się wyspani i wypoczęci. Dodatkowo stylowe dodatki sprawiają, że we wnętrzu panuje niecodzienna, jedyna w swoim rodzaju atmosfera, która sprawia, że pragniemy przeżyć podczas pobytu w Folwarku jak najwięcej przygód!

11
Powierzchnia
25 m2
Ilość osób
2 osoby dorosłe + dziecko
Telewizor 31″
z dostępem do kanałów satelitarnych
Wifi
Bezpłatnie
Nie ma jak w domu

Na wnętrze pokoju składa się urządzona ze smakiem łazienka, która zachęca do zanurzenia się w gorących strumieniach wody. Ogromna szafa i stół zaprojektowany w stylu starej, zabytkowej skrzyni intrygują swoją historią i wzbogacają pomieszczenie nutą tajemniczości. W takich warunkach możemy spodziewać się mnóstwa niespodzianek!

Historia pokoju

Wystrój pokoju powstał z zamysłem skupienia w sobie samej esencji piękna, czyli wyrafinowanej prostoty. Biel oraz dodatki w formie kwiatów i serc wzbogacają wnętrze nutą romantyzmu i są wymarzonym tłem dla pełnych uroku chwil spędzonych we dwoje. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby spędzili tu Państwo niezwykły czas..

Zarezerwuj
pokój
Poznaj inne wnętrza
Apartament Stara Biblioteka
Apartament Zimowy Las
Pokój Marii Antoniny
Apartament Nikifora