Pokój
W Starej Skrzyni

Uwielbiasz klimat starych zapomnianych przez świat miejsc? Nasz pokój powstał właśnie z inspiracji niezwykłym światem ukrytych skarbów!

Sypialnia

Duże łóżko małżeńskie typu King Size

Łazienka

Kabina prysznicowa

Pokój w Starej Skrzyni

215 zł za noc / 1 os.
Śniadania, jacuzzi i sauna parowa
wliczone w cenę

Pokój w Starej Skrzyni to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie minimalizm w dobrym guście. W pomieszczeniach dominuje jasna kolorystyka przełamana elementami z ciemnego drewna, która w połączeniu z dużą ilością światła wpadającego przez szerokie okna tworzy niezwykle pogodny klimat. W sypialni znajduje się piękne, niezwykle wygodne łóżko małżeńskie, w którym obudzimy się wyspani i wypoczęci. Dodatkowo stylowe dodatki sprawiają, że we wnętrzu panuje niecodzienna, jedyna w swoim rodzaju atmosfera, która sprawia, że pragniemy przeżyć podczas pobytu w Folwarku jak najwięcej przygód!

11
Powierzchnia
25 m2
Ilość osób
2 osoby dorosłe + dziecko
Telewizor 31″
z dostępem do kanałów satelitarnych
Wifi
Bezpłatnie

Nie ma jak w domu

Na wnętrze pokoju składa się urządzona ze smakiem łazienka, która zachęca do zanurzenia się w gorących strumieniach wody. Ogromna szafa i stół zaprojektowany w stylu starej, zabytkowej skrzyni intrygują swoją historią i wzbogacają pomieszczenie nutą tajemniczości. W takich warunkach możemy spodziewać się mnóstwa niespodzianek!

Historia pokoju

Wystrój pokoju powstał z zamysłem skupienia w sobie samej esencji piękna, czyli wyrafinowanej prostoty. Biel oraz dodatki w formie kwiatów i serc wzbogacają wnętrze nutą romantyzmu i są wymarzonym tłem dla pełnych uroku chwil spędzonych we dwoje. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby spędzili tu Państwo niezwykły czas..

Zarezerwuj
pokój

Poznaj inne wnętrza

Apartament Stara Biblioteka
Apartament Zimowy Las
Pokój Marii Antoniny
Apartament Nikifora