Pokój
Marii Antoniny

Piękne umeblowanie, wytworne materiały i jedyna w swoim rodzaju atmosfera sprawiają, że każda noc spędzona w naszym pokoju jest niezwykłym doświadczeniem.

Sypialnia

Duże łóżko małżeńskie typu King Size

Duża łazienka

Prysznic

W Pokoju Marii Antoniny

230 zł za noc / 1 os.
Śniadania, jacuzzi i sauna parowa
wliczone w cenę

W urządzonym ze wszelkimi wygodami pokoju czeka na Państwa solidna dawka wypoczynku. Przestronne wnętrze jest urządzone gustownie i z klasą. Aby pobyt w naszym pokoju usatysfakcjonował każdego miłośnika luksusu zadbaliśmy o każdy najmniejszy detal począwszy od umeblowania, aż po czarującą pościel, dzięki czemu pomieszczenia cechują się prostotą, lecz pozostają jednocześnie pełne wyszukanego stylu i elegancji. Spędzając kilka dni w tym ekskluzywnym pokoju wypoczną Państwo w prawdziwie szlachecki sposób!

11
Powierzchnia
35 m2
Ilość osób
2 osoby dorosłe + dziecko
Telewizor 31″
z dostępem do kanałów satelitarnych
Wifi
Bezpłatnie

Królewska przestrzeń

Przestronna sypialnia oraz duża łazienka w zupełności zaspokoją potrzeby 3 – osobowej rodziny. Luksusowa błękitno-biała łazienka z prysznicem w stylu angielskim stanowi esencję wyrafinowanej elegancji. Unikalne drewniane umeblowanie wraz z czarującymi detalami w odcieniach zieleni sprawiają, że w sypialni wyczuwalny jest duch zamierzchłych epok, a śniadanie w znajdującym się w centralnym miejscu łóżku małżeńskim smakuje jak nigdzie indziej!

Historia pokoju

Pokój powstał z zamiłowania do ponadczasowego piękna i blichtru. Uzupełniając wystrój o dodatki stylizowane na historyczne eksponaty, udało nam się stworzyć we wnętrzu niezwykły klimat, którego wspomnienie pozostaje z Gośćmi jeszcze na długi czas po opuszczeniu domu wypoczynkowego…

Styl i wygoda

Pokój Marii Antoniny zapewnia wystarczającą ilość miejsca, aby każdy Gość czuł w nim pełną swobodę i autonomię. Doskonale więc odnajdzie się tu zarówno rodzina z małym dzieckiem jak i grupa znajomych. Poza wrażeniami estetycznymi pokój jest praktyczny i niezwykle wygodny w użytkowaniu.

Poznaj inne wnętrza

Apartament Stara Biblioteka
Apartament Zimowy Las
Pokój w Starej Skrzyni
Apartament Nikifora