Apartament
Zimowy Las

Pragniesz odpocząć w otoczeniu natury nie rezygnując tym samym z wygody? Przedstawiamy Ci nasz leśny apartament! Odkryj naturę w luksusowym wydaniu!

Sypialnia

2 pojedyncze łóżka

Pokój dzienny

Rozkładana sofa

Łazienka

Kabina prysznicowa

W Zimowym Lesie

280 zł za noc / 1 os.
Śniadania, jacuzzi i sauna parowa
wliczone w cenę

Folwark Wrzosówka jest oazą spokoju i życia w rytmie zgodnym z filozofią slow life, gdzie spragnieni kontaktu z naturą Goście mogą naładować swoje baterie. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć dystans dzielący nas ze światem przyrody, przygotowaliśmy miejsce, w którym przez cały rok unosi się niezwykła, zimowa aura. Po powrocie ze spaceru po znajdującym się tuż obok lesie Goście mogą wciąż rozkoszować się otoczeniem natury. Wystarczy otworzyć okno i wpuścić do do wnętrza porcję świeżego powietrza, aby znaleźć się w samym sercu magicznego, pokrytego śniegiem lasu!

11
Powierzchnia
41 m2
Ilość osób
2 osoby dorosłe + 2 dzieci lub 3 osoby dorosłe
Telewizor 31″
z dostępem do kanałów satelitarnych
Wifi
Bezpłatnie

Urok natury

Sypialnia, pokój dzienny i łazienka utrzymane są w kolorach bieli, szarości i srebra. Urozmaiciliśmy je również elementami ze szkła i kryształu oraz detalami zaczerpniętymi prosto ze świata natury dzięki czemu całość tworzy niezwykle stylowe połączenie stymulujące zmysł estetyczny. Warunki w naszym świeżo wyremontowanym apartamencie odpowiedzą nawet najbardziej wymagającym gustom.

Historia pokoju

Inspiracją do stworzenia apartamentu były długie zimowe spacery w znajdującym się przy Folwarku lesie, którego urzekające piękno pragnęliśmy odtworzyć we wnętrzu naszego domu. Jednocześnie zależało nam na zapewnieniu Gościom maksymalnego komfortu. Tak powstał pomysł stworzenia miejsca, w którym króluje świat przyrody w duecie z charakterystycznym dla Folwarku Wrzosówka luksusem.

Komfortowy minimalizm

Wnętrze apartamentu zostało dopracowane w każdym detalu, dzięki czemu jest on równocześnie minimalistyczny i wygodny. Chociaż pomieszczenia utrzymane są w chłodnym klimacie, miękkie, miłe w dotyku materiały oraz urocze dodatki sprawiają, że czujemy się wewnątrz ciepło i przytulnie. Otaczająca zewsząd kora drzew, poroże białego jelenia nad głową i miękkie łóżko wystarczą, aby Goście zasypiali otuleni leśnym klimatem…

Poznaj inne wnętrza

Apartament Stara Biblioteka
Pokój Marii Antoniny
Pokój w Starej Skrzyni
Apartament Nikifora