Apartament
Nikifora

Dla Gości lubiących otaczać się pięknem lecz równocześnie ceniących sobie praktyczność przygotowaliśmy specjalny apartament. Zapraszamy na rodzinny wypoczynek pod znakiem Nikifora!

Sypialnia

2 pojedyncze łóżka i rozkładana sofa

Kuchnia z jadalnią

Pełne wyposażenie: lodówka, kuchenka indukcyjna, czajnik, piec kaflowy

Łazienka

Prysznic

W Apartamencie samego Nikifora

280 zł za noc / 1 os.
Śniadania, jacuzzi i sauna parowa
wliczone w cenę

Pokój już od samego progu wita nas ciepłą kolorystyką, bogactwem ciekawych detali i obietnicą milo spędzonego czasu. Przytulnie wykończone wnętrza zostało uzupełnione o kącik kuchenny i jadalnię, dzięki czemu jest to najbardziej “domowy” z naszych apartamentów. Dodatkowo obrazy autorstwa Nikifora i Durera obdarzają pokój nutką artystycznego ducha i cieszą oko koneserów sztuki. Swojskie motywy pojawiające się na kafelkach, menażeria figurek o zwierzęcych motywach i stonowane barwy sprawiają, że otacza nas sielski klimat domowego zacisza. Jest to doskonała propozycja na rodzinny wyjazd.

11
Powierzchnia
50 m2
Ilość osób
2 osoby dorosłe + 2 dzieci lub 3 osoby dorosłe
Telewizor 31″
z dostępem do kanałów satelitarnych
Wifi
Bezpłatnie

Apartament z kuchnią

Sercem apartamentu jest wyposażony w lodówkę, kuchenkę i piec kaflowy aneks kuchenny wraz z jadalnią, gdzie można cieszyć się we wspólnym gronie ulubionymi potrawami. Duży pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i sofą tworzą kompleksowy zestaw do spania. W apartamencie znajduje się również urocza łazienka w wydaniu luksusowym.

Historia pokoju

Apartament ten powstał z myślą o tych, którzy pragną zatrzymać przy sobie cząstkę domowego ciepła nawet podczas urlopowego wypoczynku. Aby stworzyć ten specyficzny klimat, przestronne pomieszczenia wykończone zostały z użyciem naturalnych materiałów. Znalazła się tu również doskonale wyposażona kuchnia dająca pole do popisu pasjonatom gotowania. Zadbaliśmy o to, aby każdy detal stanowił cegiełkę składającą się na spójną całość.

Zarezerwuj
apartament

Nasze pokoje

Apartament Stara Biblioteka
Apartament Zimowy Las
Pokój Marii Antoniny
Pokój w Starej Skrzyni